Zwroty

W naszym sklepie mają Państwo 14 dni na odstąpienie od umowy kupna towaru.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas (Autopasjonaci, Pl. Jana Pawała II 1A 86-050 Solec Kujawski) o swojej decyzji  w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą lub pocztą elektroniczną).

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

W przypadku odstąpienia od umowy, wzrot gotówki zostanie wykonany nie później niż 7 dni od terminu dostarczenia do nas zwracanego towaru na podany przez Państwa numer konta bankowego. Wzrotowi podlega kwota wartości zakupionych przedmiotów, nie zwracamy kosztów wysyłki jak i koszt wysyłki wzrotnej leży po Państwa stronie.

Odpowiadają Państwo za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. Mogą Państwo stwierdzić to w taki sposób jakby było to możlwie w sklepie stacjonarnym.